یکشنبه 25 اردیبهشت 1401 ساعت 12:45 - تعداد بازدید : 1424 چاپ خبر
اخبار دانشگاه اجرای برنامه درهای باز و بازدید دانش آموزان از مجتمع آموزش عالی اسفراین
بازدید دانش آموزان مقاطع متوسطه اول از مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت هفته مشاغل
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین، به مناسبت هفته مشاغل و با اجرای برنامه درهای باز در مجتمع آموزش عالی اسفراین به منظور آشنایی دانش‌آموزان با رشته‌های تحصیلی و ظرفیت‌های مجتمع آموزش عالی اسفراین، تعداد 180 نفر از دانش‌آموزان پایه‌ نهم مدارس نمونه دولتی متوسطه اول اندیشه، فرزانگان، شاهد ستایش و شهید آبگول از اماکن و فضاهای آموزشی،پژوهشی،فرهنگی و کارگاهی و آزمایشگاهی دانشگاه بازدید کردند.

دکتر مرتضی سعادت طرقی معاونت آموزشی،پژوهشی و دانشجوئی دانشگاه در گفتگویی با واحد روابط عمومی در این خصوص افزود:بازدید دانش‌آموزان با هدف هدایت تحصیلی این عزیزان و آشنایی با امکانات،رشته‌های تحصیلی و آگاهی هر چه بیشتر آنان از محیط علمی دانشگاه و افزایش سطح اطلاعات این قشر در رابطه با امکانات و تجهیزات، دستاوردها و توانمندی ها و فعالیت های دانشگاه صورت می پذیرد و در این بازدیدها مسئولین دانشگاه ضمن همراهی دانش آموزان در بازدید از محیط دانشگاه و آشنایی با کارگاه ها و آزمایشگاه های آموزشی و پژوهشی و رشته های تحصیلی پاسخگوی سوالات آنان بودند.

 
 


منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #درهای_باز #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18