یکشنبه 22 اسفند 1400 ساعت 11:24 - تعداد بازدید : 1306 چاپ خبر
اخبار دانشگاه تقدیر مدیرکل ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در حوزه ارتباط با جامعه و صنعت
طرح مطالعه،طراحی و ساخت دبی سنج های ارزان قیمت با هدف توسعه مدیریت منابع آبی در شرکت های آب و فاضلاب روستایی توسط عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین به عنوان طرح برگزیده دانشگاهی سال ۱۴۰۰ شناخته شد

 
دکتر محمد سعید سیف مدیرکل ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ارسال تقدیرنامه ای از تلاش های دکتر مرتضی سعادت طرقی،عضو هیات علمی گروه مهندسی مکانیک مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در حوزه ارتباط با جامعه و صنعت تقدیر بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در لوح تقدیر ارسالی از سوی دکتر ‏سیف، مدیر کل ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم آمده است: نظر به تلاش‌های جناب‌عالی ‏در حوزه ارتباط با صنعت و فعال ساختن ظرفیت‌های بالقوه و استفاده‌ی مطلوب از فرصت‌های موجود در رفع نیاز های کشور‏، بدین‌وسیله مراتب تقدیر و تشکر این وزارت از ‏جناب‌عالی به عمل می‌آید. امیدواریم اثربخشی دانشگاه‌ها و مراکز علمی در بهبود وضعیت کشور با دستان توانایتان، بیش از پیش گسترش یابد. شایان ذکر است که در این پروژه طراحی و ساخت دبی سنج های ارزان قیمت به سفارش وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و در مدت 2/5 سال انجام پذیرفت و در آن بر مدیریت منابع آب به عنوان یک راهکار تاکید گردیده است.

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #ارتباط_با_جامعه_و_صنعت #مجتمع_آموزش_عالی_فنی_و_مهندسی_اسفراین

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18