دوشنبه 29 فروردین 1401 ساعت 14:15 - تعداد بازدید : 1316 چاپ خبر
اخبار دانشگاه حضور دوباره دانشجویان در دانشگاه و از سرگیری آموزش حضوری در مجتمع آموزش عالی اسفراین
اسکان دانشجویان در سراهای دانشجوئی و بازگشت شور و نشاط به محیط دانشگاه
با عنایت به مصوبات ستاد ملی کرونا مبنی بر از سرگیری آموزش حضوری در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و با توجه به مصوبات شورای دانشگاه مبنی بر از سرگیری آموزش حضوری از مورخ ۲۷ فروردین ماه،اسکان دانشجویان از روز پنج شنبه ۲۵ فروردین ماه در سراهای دانشجوئی دانشگاه آغاز گردید.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین پس از اعلام مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر حضوری شدن آموزش در دانشگاه‌ها در ایام تعطیلات عید نوروز، مدیران دانشگاه با تشکیل جلسات برنامه‌ریزی، زمینه‌سازی و تمهیدات لازم را برای حضور دانشجویان آغاز نمودند. مدیریت اداری و پشتیبانی با همکاری مدیریت دانشجوئی و مدیریت آموزش نسبت به تجهیز و آماده سازی فضاهای آموزشی و کلاسهای درس،سراهای دانشجوئی،سلف سرویس و راه‌اندازی تاسیسات سراهای دانشجوئی و انتخاب پیمانکاران سلف سرویس، انتشارات و بوفه های دانشجوئی به صورت ضربتی اقدام نمود.

مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و واحد روابط عمومی به منظور استقبال از ورود خجسته همه دانشجویان به دانشگاه، پس از دو سال شرایط کرونایی و آموزش مجازی، ضمن اطلاع رسانی مداوم و منظم به دانشجویان از طریق سایت و کانالهای ارتباطی دانشگاه اقدام به نصب بنرهای خوش آمدگویی به دانشجویان نموده و با برپایی غرفه‌های استقبال در ورودی درب اصلی دانشگاه ، پاسخگوی سوالات دانشجویان عزیز بودند.همچنین از هفته گذشته با ورود تدریجی دانشجویان خوابگاهی به خوابگاه‌ها، پذیرش آنها به سرعت انجام و به صورت روزانه افطاری و سحری بین دانشجویان توزیع گردید.

با شروع رسمی آموزش حضوری از روز شنبه 27 فروردین ۱۴۰۱، پس از گذشت ۲ سال آموزش غیرحضوری یا ترکیبی، بار دیگر با حضور چشمگیر دانشجویان، شور و نشاط دانشجویی فضای دانشگاه را معطر کرد و روحی دوباره در کالبد دانشگاه دمیده شد. روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین ضمن عرض خیر مقدم به دانشجویان گرامی، بازگشت آنان به محیط علم و دانش را گرامی ‌داشته و با امید به ریشه‌کن شدن کامل بیماری منحوس کرونا، تصاویری از اسکان دانشجویان در سراهای دانشجوئی را از قاب دوربین واحد روابط عمومی تقدیم می‌دارد.


منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #آموزش_حضوری #بازگشایی_دانشگاه #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

برگزاری آئین روز درختکاری در مجتمع آموزش عالی اسفراین آئین روز درختکاری با حضور شهردار محترم،رئیس شورای شهر و ریاست و مسئولین دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت.
انتصاب رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین طی حکمی از سوی دکتر محمد علی زلفی گل، وزیر علوم و تحقیقات و فناوری دکتر محمد حاتمی دانشیار مهندسی مکانیک به عنوان رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین منصوب شد.
ارتقاء علمی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در اولین جلسه هیات ممیزه مشترک دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خراسان شمالی، با ارتقاء دکتر مصطفی عابدی عضو هیات علمی گروه ریاضی مجتمع آموزش عالی اسفراین به مرتبه دانشیاری موافقت گردید.
موفقیت تیم تنیس روی میز دانشگاه در مسابقات ورزشی دانشگاه های منطقه 9 کشور کسب مقام سوم تیم تنیس روی میز مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در مسابقات تنیس روی میز دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشور


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها