دوشنبه 29 فروردین 1401 ساعت 14:15 - تعداد بازدید : 1192 چاپ خبر
اخبار دانشگاه حضور دوباره دانشجویان در دانشگاه و از سرگیری آموزش حضوری در مجتمع آموزش عالی اسفراین
اسکان دانشجویان در سراهای دانشجوئی و بازگشت شور و نشاط به محیط دانشگاه
با عنایت به مصوبات ستاد ملی کرونا مبنی بر از سرگیری آموزش حضوری در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و با توجه به مصوبات شورای دانشگاه مبنی بر از سرگیری آموزش حضوری از مورخ ۲۷ فروردین ماه،اسکان دانشجویان از روز پنج شنبه ۲۵ فروردین ماه در سراهای دانشجوئی دانشگاه آغاز گردید.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین پس از اعلام مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر حضوری شدن آموزش در دانشگاه‌ها در ایام تعطیلات عید نوروز، مدیران دانشگاه با تشکیل جلسات برنامه‌ریزی، زمینه‌سازی و تمهیدات لازم را برای حضور دانشجویان آغاز نمودند. مدیریت اداری و پشتیبانی با همکاری مدیریت دانشجوئی و مدیریت آموزش نسبت به تجهیز و آماده سازی فضاهای آموزشی و کلاسهای درس،سراهای دانشجوئی،سلف سرویس و راه‌اندازی تاسیسات سراهای دانشجوئی و انتخاب پیمانکاران سلف سرویس، انتشارات و بوفه های دانشجوئی به صورت ضربتی اقدام نمود.

مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و واحد روابط عمومی به منظور استقبال از ورود خجسته همه دانشجویان به دانشگاه، پس از دو سال شرایط کرونایی و آموزش مجازی، ضمن اطلاع رسانی مداوم و منظم به دانشجویان از طریق سایت و کانالهای ارتباطی دانشگاه اقدام به نصب بنرهای خوش آمدگویی به دانشجویان نموده و با برپایی غرفه‌های استقبال در ورودی درب اصلی دانشگاه ، پاسخگوی سوالات دانشجویان عزیز بودند.همچنین از هفته گذشته با ورود تدریجی دانشجویان خوابگاهی به خوابگاه‌ها، پذیرش آنها به سرعت انجام و به صورت روزانه افطاری و سحری بین دانشجویان توزیع گردید.

با شروع رسمی آموزش حضوری از روز شنبه 27 فروردین ۱۴۰۱، پس از گذشت ۲ سال آموزش غیرحضوری یا ترکیبی، بار دیگر با حضور چشمگیر دانشجویان، شور و نشاط دانشجویی فضای دانشگاه را معطر کرد و روحی دوباره در کالبد دانشگاه دمیده شد. روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین ضمن عرض خیر مقدم به دانشجویان گرامی، بازگشت آنان به محیط علم و دانش را گرامی ‌داشته و با امید به ریشه‌کن شدن کامل بیماری منحوس کرونا، تصاویری از اسکان دانشجویان در سراهای دانشجوئی را از قاب دوربین واحد روابط عمومی تقدیم می‌دارد.


منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #آموزش_حضوری #بازگشایی_دانشگاه #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

پیام ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو دکتر محمد حاتمی،ریاست مجتمع آموزش عالی با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر، روز دانشجو را گرامی داشت
برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
قرارگیری نام عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در فهرست یک درصدِ دانشمندان برتر جهان دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در جمع یک درصد دانشمندان برتر و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی دانشگاه برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال تحصیلی 1402-1401


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها