سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 12:45 - تعداد بازدید : 1484 چاپ خبر
اخبار دانشگاه نشست سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین با حوزه مدیریت دانشجوئی
برگزاری جلسه هم اندیشی دکتر خرسند زاک، با معاونت، مدیریت و همکاران حوزه ی دانشجوئی
دکتر علی خرسند زاک در نشستی صمیمانه با معاونت دانشجویی، مدیریت دانشجویی و همکاران این واحد به بررسی مشکلات، موانع و اولویت های پیش روی این واحد پرداختند.
در ابتدای جلسه مدیریت امور دانشجویی ضمن تاکید بر اهمیت جایگاه واحد امور دانشجویی در فراهم آوردن شرایط و امکانات رفاهی برای دانشجویان مجتمع، گزارشی تفصیلی از مشکلات و موانع موجود در هر کدام از واحدهای سراهای دانشجویی، تغذیه و رفاه، و اداره تربیت بدنی ارائه نمودند. همچنین در ادامه اقدامات در حال پیگیری از سوی واحد امور دانشجویی نیز گزارش شد. در ادامه جلسه همکاران این واحد به بیان نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود جهت بهبود هرچه بیشتر شرایط موجود پرداختند.
در پایان سرپرست مجتمع، با تایید این موضوع که واحد امور دانشجویی نقش بسزایی در شادابی، و سرزندگی دانشجویان داشته و رسیدگی به امور رفاهی آنها دارای اهمیت فراوانی است، قول رسیدگی به مشکلات و موانع این واحد را دادند تا انشالله به محض حضور دانشجویان در مجتمع، شرایط رفاهی برای این عزیزان بیش از پیش فراهم باشد.

 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مدیریت_دانشجوئی #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

پیام ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو دکتر محمد حاتمی،ریاست مجتمع آموزش عالی با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر، روز دانشجو را گرامی داشت
برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
قرارگیری نام عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در فهرست یک درصدِ دانشمندان برتر جهان دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در جمع یک درصد دانشمندان برتر و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی دانشگاه برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال تحصیلی 1402-1401


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها