سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 12:45 - تعداد بازدید : 950 چاپ خبر
اخبار دانشگاه نشست سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین با حوزه مدیریت دانشجوئی
برگزاری جلسه هم اندیشی دکتر خرسند زاک، با معاونت، مدیریت و همکاران حوزه ی دانشجوئی
دکتر علی خرسند زاک در نشستی صمیمانه با معاونت دانشجویی، مدیریت دانشجویی و همکاران این واحد به بررسی مشکلات، موانع و اولویت های پیش روی این واحد پرداختند.
در ابتدای جلسه مدیریت امور دانشجویی ضمن تاکید بر اهمیت جایگاه واحد امور دانشجویی در فراهم آوردن شرایط و امکانات رفاهی برای دانشجویان مجتمع، گزارشی تفصیلی از مشکلات و موانع موجود در هر کدام از واحدهای سراهای دانشجویی، تغذیه و رفاه، و اداره تربیت بدنی ارائه نمودند. همچنین در ادامه اقدامات در حال پیگیری از سوی واحد امور دانشجویی نیز گزارش شد. در ادامه جلسه همکاران این واحد به بیان نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود جهت بهبود هرچه بیشتر شرایط موجود پرداختند.
در پایان سرپرست مجتمع، با تایید این موضوع که واحد امور دانشجویی نقش بسزایی در شادابی، و سرزندگی دانشجویان داشته و رسیدگی به امور رفاهی آنها دارای اهمیت فراوانی است، قول رسیدگی به مشکلات و موانع این واحد را دادند تا انشالله به محض حضور دانشجویان در مجتمع، شرایط رفاهی برای این عزیزان بیش از پیش فراهم باشد.

 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مدیریت_دانشجوئی #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

برگزاری آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت دانشگاه با حضور مسئولین شهرستان و دانشگاه برگزار گردید
دیدار و گفتگو ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین برگزاری نشست مشترک ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین در خصوص راهکارهای همکاری موثر دانشگاه با صنعت و موانع و مشکلات پیش روی آن
برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان مدیریت دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به منظور بسترسازی لازم برای تقویت زمینه های مشارکت، همفکری، تصمیم سازی، برنامه ریزی و همکاری دانشجویان در امور صنفی و حفظ، پیگیری حقوق و حریم دانشجویی اقدام به برگزاری انتخابات شورای صنفی می نماید.
ویژه برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین ریاست اداره تربیت بدنی دانشگاه در گفتگویی با واحد روابط عمومی به تشریح مهمترین فعالیت ها و اقدامات هفته تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخت.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها