دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 12:43 - تعداد بازدید : 2320 چاپ خبر
اخبار دانشگاه نشست صمیمانه سرپرست محترم مجتمع آموزش عالی اسفراین با همکاران بازنشسته
دکتر علی خرسند زاک در جلسه ای با جمعی از همکاران بازنشسته مجتمع از زحمات و تلاشهای آنان تقدیر و قدردانی نمود.
در نشستی با حضور دکتر علی خرسند زاک،سرپرست محترم مجتمع آموزش عالی اسفراین،اعضا هیات رئیسه و مدیران مجتمع از زحمات و تلاشهای صادقانه همکاران محترم بازنشسته مجتمع آموزش عالی اسفراین تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
در ابتدای این نشست دکتر خرسند زاک ضمن ابراز خرسندی از تجدید دیدار همکاران بازنشسته دانشگاه و تقدیر و قدردانی از زحمات آنها ، با اشاره به این مهم که منابع انسانی مهمترین سرمایه هر سازمان است افزود: حفظ کرامت و منزلت بازنشستگان و استفاده از تجارب ارزنده و مفید آنان از اولویت های کاری بنده در مجتمع آموزش عالی اسفراین خواهد بود.
ایشان در ادامه به بیان گزارشی از مهمترین اقدامات ، فعالیتها و برنامه های پیش و روی مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخته و افزودند :تلاش می کنیم تا با حمایت و همراهی مسئولین شهرستان و استان و تمامی عزیزانی که دل در گرو توسعه آموزش عالی شهرستان دارند در جهت ارتقا کمی و کیفی مجتمع آموزش عالی اسفراین قدم برداریم.
در ادامه نیز همکاران محترم ضمن ابراز خرسندی از حضور دوباره در مجتمع آموزش عالی اسفراین به بیان تجارت خود و دغدغه ها،نظرات و دیدگاه های خود در حوزه های مختلف کاری پرداخته و در جهت انجام هرگونه کمک در جهت رشد و توسعه آموزش عالی و ارتقا دانشگاه و حل مشکلات و موانع موجود اعلام آمادگی نمودند.
در پایان این جلسه نیز ضمن تاکید بر برگزاری مدون جلسات با اهدا لوح سپاس و هدیه توسط مسئولین دانشگاه از زحمات و تلاشهای همکاران بازنشسته تقدیر و قدردانی گردید‌.

 منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18