دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 12:43 - تعداد بازدید : 2062 چاپ خبر
اخبار دانشگاه نشست صمیمانه سرپرست محترم مجتمع آموزش عالی اسفراین با همکاران بازنشسته
دکتر علی خرسند زاک در جلسه ای با جمعی از همکاران بازنشسته مجتمع از زحمات و تلاشهای آنان تقدیر و قدردانی نمود.
در نشستی با حضور دکتر علی خرسند زاک،سرپرست محترم مجتمع آموزش عالی اسفراین،اعضا هیات رئیسه و مدیران مجتمع از زحمات و تلاشهای صادقانه همکاران محترم بازنشسته مجتمع آموزش عالی اسفراین تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
در ابتدای این نشست دکتر خرسند زاک ضمن ابراز خرسندی از تجدید دیدار همکاران بازنشسته دانشگاه و تقدیر و قدردانی از زحمات آنها ، با اشاره به این مهم که منابع انسانی مهمترین سرمایه هر سازمان است افزود: حفظ کرامت و منزلت بازنشستگان و استفاده از تجارب ارزنده و مفید آنان از اولویت های کاری بنده در مجتمع آموزش عالی اسفراین خواهد بود.
ایشان در ادامه به بیان گزارشی از مهمترین اقدامات ، فعالیتها و برنامه های پیش و روی مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخته و افزودند :تلاش می کنیم تا با حمایت و همراهی مسئولین شهرستان و استان و تمامی عزیزانی که دل در گرو توسعه آموزش عالی شهرستان دارند در جهت ارتقا کمی و کیفی مجتمع آموزش عالی اسفراین قدم برداریم.
در ادامه نیز همکاران محترم ضمن ابراز خرسندی از حضور دوباره در مجتمع آموزش عالی اسفراین به بیان تجارت خود و دغدغه ها،نظرات و دیدگاه های خود در حوزه های مختلف کاری پرداخته و در جهت انجام هرگونه کمک در جهت رشد و توسعه آموزش عالی و ارتقا دانشگاه و حل مشکلات و موانع موجود اعلام آمادگی نمودند.
در پایان این جلسه نیز ضمن تاکید بر برگزاری مدون جلسات با اهدا لوح سپاس و هدیه توسط مسئولین دانشگاه از زحمات و تلاشهای همکاران بازنشسته تقدیر و قدردانی گردید‌.

 منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

پیام ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو دکتر محمد حاتمی،ریاست مجتمع آموزش عالی با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر، روز دانشجو را گرامی داشت
برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
قرارگیری نام عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در فهرست یک درصدِ دانشمندان برتر جهان دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در جمع یک درصد دانشمندان برتر و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی دانشگاه برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال تحصیلی 1402-1401


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها