دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 ساعت 14:13 - تعداد بازدید : 2056 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری جشن هفته سراهای دانشجوئی
آئین پایانی هفته سراهای دانشجویی و جشن اختتامیه جشنواره اقوام در محل سالن همایش مهرگان دانشگاه برگزار گردید
به همت مدیریت امور دانشجویی دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین و با همکاری مدیریت فرهنگی و فوق برنامه جشن اختتامیه جشنواره اقوام و آئین پایانی هفته سراهای دانشجویی در محل سالن همایش مهرگان دانشگاه برگزار گردید. در این برنامه از فعالان ورزشی، دانشجویان قهرمان و مقام آوران ورزشی دانشگاه، فعالان فرهنگی و دست اندرکاران برگزاری جشنواره و همچنین دانشجویان شرکت کننده در جشنواره اقوام ایرانی با اهداء لوح سپاس و هدایای نقدی و غیرنقدی تقدیر به عمل آمد. همچنین غرفه برتر سومین دوره جشنواره اقوام در این مراسم معرفی گردید. در ادامه مراسم نیز با اهدای لوح سپاس و جوایز نقدی از افراد برگزیده در جشنواره غذا و مسابقات ورزشی برگزار شده به مناسبت هفته سراهای دانشجوئی تقدیر و قدردانی گردید
 
 
  
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

مشخصات و شرايط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت آزمون سراسری 1401 مشخصات و شرايط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت آزمون سراسری 1401 به شرح زیر می باشد.
موفقیت اعضا هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در اخذ گواهی ثبت اختراع ثبت اختراع وسیله شناسایی جدید مواد با عنوان " طراحی چیدمان آزمایشگاهی جهت کاهش طیف پس زمینه در طیف سنج پوزیترونی پهن شدگی دوپلری" توسط اعضای هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین
دیدار سرپرست دانشگاه با امام جمعه محترم شهرستان دکتر محمد حاتمی سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین با حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه محترم شهرستان دیدار کرد.
با حکم وزیر علوم،تحقیقات و فناوری سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین منصوب شد دکتر محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر "محمد حاتمی" را به عنوان "سرپرست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین" منصوب کرد.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها