چهار شنبه 28 فروردین 1398 ساعت 9:55 - تعداد بازدید : 2098 چاپ خبر
اخبار دانشگاه دیدار ریاست و معاونت آموزشی مجتمع به همراه نماینده ی شهرستان با وزیر علوم،تحقیقات و فناوری
دکتر مصطفی حیدری ریاست مجتمع آموزش عالی به همراه دکتر حاتمی، معاونت آموزشی و پژوهشی مجتمع و دکتر قوامی نماینده ی محترم شهرستان با وزیر علوم،تحقیقات و فناوری دیدار و گفتگو کردند.
ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به همراه معاونت آموزشی و پژوهشی مجتمع و نماینده ی مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی، با دکتر غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دیدار و گفتگو کردند.
در این دیداردکتر هادی قوامی، نماینده ی مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح وضعیت شهرستان از حیث مراکز فعال آکادمیک و وجود دو صنعت عظیم مجتمع صنعتی اسفراین و لوله گستر اسفراین که در سطح کشور و خاورمیانه کم نظیر هستند به توسعه کمی و کیفی به وجود آمده در مراکز آموزش عالی، بویژه مجتمع آموزش عالی اسفراین اشاره کرد و افزود:خوشبختانه این مجتمع علی رغم قدمت کم و نوپا بودن آن پیشرفت خوب و محسوسی در این مدت داشته است.
ایشان در ادامه ضمن درخواست ارتقا مجتمع به دانشگاه، توضیحاتی در خصوص روند ساخت و تکمیل خوابگاه دخترانه این مجتمع با استفاده از کمک های خیرین ارائه نمود و از مقام عالی وزارت جهت بازدید و افتتاح پروژههای عمرانی مجتمع آموزش عالی اسفراین دعوت بعمل آورد.

ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین نیز در سخنانی ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای مجتمع در حوزههای آموزشی، پژوهشی ،دانشجویی ،فرهنگی، بر ضرورت ایجاد رشته های جدید در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در مجتمع آموزش عالی اسفراین با توجه به وجود زیر ساختها و تجهیزات مناسب آموزشی،پژوهشی و کارگاهی و هچنین اعضا هیات علمی مرتبط با مرتبه ی دانشیاری تاکید کرد و درخواست مساعدت بیشتر در خصوص ایجاد رشته های جدید در مجتمع را داشتند.
دکتر حیدری ضمن اشاره به وجود زیرساختهای مناسب، امکانات کمی و وجود نیروی انسانی متعهد و توانمند، از مقام عالی وزارت خواستار تقویت و مساعدت بیشتر جهت ارتقا و توسعه مجتمع آموزش عالی به دانشگاه صنعتی شد.
همچنین در ادامه جلسه دکتر محمد حاتمی معاونت آموزشی و پژوهشی مجتمع آموزش عالی اسفراین در خصوص فعالیت های اعضا هیات علمی در زمینه های پژوهشی و ارتباط با صنعت و همچنین قرارداد های همکاری مشترک فی ما بین مجتمع آموزش عالی اسفراین و صنایع شهرستان که منجر به مهارت افزایی و اشتغال دانشجویان گردیده نکاتی را بیان فرمودند.

وزیر علوم نیز در این دیدار حمایت نماینده شهرستان از مجتمع آموزش عالی اسفراین را قدر دانست و افزود: تاکنون رشد و توسعه خوبی را در مجتمع آموزش عالی اسفراین شاهد بوده ایم و تا حد توان حامی مراکز دانشگاهی خواهیم بود. ایشان در پایان قول دادند جهت بازدید از مجتمع اموزش عالی اسفراین و افتتاح پروژه های عمرانی جدید مجتمع در اسفراین حضور یابند و در خصوص مساعدت های لازم برای کسب جایگاه مناسب این مرکز آموزش عالی، قول همکاری دادند
.

 
  
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت اطلاعیه مدیریت آموزشی دانشگاه در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت
برگزاری همایش پیاده روی همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها همایش پیاده روی همکاران دانشگاه به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید
موفقیت طرح پژوهشی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین نتایج طرح پژوهشی مشترک دکتر محمد خوران با شرکت ویژن کو با عنوان بررسی و شناسایی عوامل موثر بر عیوب تولید تیغه برف پاک کن و مشاوره جهت رفع نیاز فناورانه به مرحله تولید رسید
امضا تفاهم نامه فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج تفاهم نامه همکاری فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج در راستای گسترش ارتباط دانشگاه و صنعت و تاسیس مرکز مطالعات بین المللی انرژی منعقد گردید.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها