سه شنبه 14 اسفند 1397 ساعت 9:38 - تعداد بازدید : 2554 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری همایش بزرگ ازدواج ساده و پایدار
برگزاری همایش بزرگ ازدواج ساده و پایدار با حضور دکتر انوشه در مجتمع آموزش عالی اسفراین
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین ، همایش ازدواج آسان و پایدار به میزبانی مجتمع آموزش عالی اسفراین و با مشارکت دانشگاه های علوم پزشکی،آزاد اسلامی و پیام نور اسفراین در سالن همایش مهرگان مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت.
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در این همایش با بیان اینکه در جامعه امروز سطح آگاهی جوانان برای مهمترین رویداد زندگی خود که همان ازدواج است خیلی بالا نیست گفت : یکی از مهمترین اهداف برگزاری این همایش بالا بردن مهارت ها و آگاهی های شما جوانان برای این امر حسنه یعنی ازدواج است.

دکتر سید محمود انوشه دکترای روانشناسی بالینی که به عنوان مهمان ویژه در این این همایش حضور یافته بود در سخنانی با بیان اینکه نسل جوان آینده سازان این کشور هستند و ما باید در جهت افزایش اعتماد به نفس،عزت نفس،خود باوری و آشنایی نسل جوان با مهارتهای ارتباطی موثر جهت قبول مسئولیت در زندگی فردی و اجتماعی قدم برداریم افزود: ازدواج یک تعهد، مسئولیت پذیری ، امانت داری و امید دادن متقابل است.
وی با بیان اینکه کسی می تواند به ازدواج فکر کند که به بلوغ جسمی ، جنسی ، عاطفی ، عقلی و شناختی رسیده باشد افزود : بزرگترین اهانت همسران به یکدیگر مقایسه طرف مقابلشان با دیگری است.
دکتر انوشه لبخند ، ایمان ، امید و ادب را چهار عامل تاثیر گذار در زندگی فردی و اجتماعی افراد عنوان کرد و گفت : خیانت  هر انسانی به خود ترس از قضاوت دیگران است.
ایشان آسیب مهم جامعه امروزی را دانستن های نادرست عنوان کرد و به همه توصیه کرد : در زندگی طوری گام بردارید که به فکر آزار رساندن به دیگری نباشید زیرا اگر بخواهید 30 درصد به طرف مقابل ضربه بزنید باید 70 درصد خود را مورد آزار و اذیت قرار دهید.
در پایان این همایش به 55  زوج دانشجو از دانشگاه های سطح شهرستان اسفراین با اهدا کارت هدیه تقدیر و قدردانی به عمل آمد.


       


 
    

   
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت اطلاعیه مدیریت آموزشی دانشگاه در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت
برگزاری همایش پیاده روی همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها همایش پیاده روی همکاران دانشگاه به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید
موفقیت طرح پژوهشی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین نتایج طرح پژوهشی مشترک دکتر محمد خوران با شرکت ویژن کو با عنوان بررسی و شناسایی عوامل موثر بر عیوب تولید تیغه برف پاک کن و مشاوره جهت رفع نیاز فناورانه به مرحله تولید رسید
امضا تفاهم نامه فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج تفاهم نامه همکاری فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج در راستای گسترش ارتباط دانشگاه و صنعت و تاسیس مرکز مطالعات بین المللی انرژی منعقد گردید.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها