سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 12:45 - تعداد بازدید : 1064 چاپ خبر
اخبار دانشگاه نشست سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین با حوزه مدیریت دانشجوئی
برگزاری جلسه هم اندیشی دکتر خرسند زاک، با معاونت، مدیریت و همکاران حوزه ی دانشجوئی
دکتر علی خرسند زاک در نشستی صمیمانه با معاونت دانشجویی، مدیریت دانشجویی و همکاران این واحد به بررسی مشکلات، موانع و اولویت های پیش روی این واحد پرداختند.
در ابتدای جلسه مدیریت امور دانشجویی ضمن تاکید بر اهمیت جایگاه واحد امور دانشجویی در فراهم آوردن شرایط و امکانات رفاهی برای دانشجویان مجتمع، گزارشی تفصیلی از مشکلات و موانع موجود در هر کدام از واحدهای سراهای دانشجویی، تغذیه و رفاه، و اداره تربیت بدنی ارائه نمودند. همچنین در ادامه اقدامات در حال پیگیری از سوی واحد امور دانشجویی نیز گزارش شد. در ادامه جلسه همکاران این واحد به بیان نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود جهت بهبود هرچه بیشتر شرایط موجود پرداختند.
در پایان سرپرست مجتمع، با تایید این موضوع که واحد امور دانشجویی نقش بسزایی در شادابی، و سرزندگی دانشجویان داشته و رسیدگی به امور رفاهی آنها دارای اهمیت فراوانی است، قول رسیدگی به مشکلات و موانع این واحد را دادند تا انشالله به محض حضور دانشجویان در مجتمع، شرایط رفاهی برای این عزیزان بیش از پیش فراهم باشد.

 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مدیریت_دانشجوئی #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت اطلاعیه مدیریت آموزشی دانشگاه در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت
برگزاری همایش پیاده روی همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها همایش پیاده روی همکاران دانشگاه به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید
موفقیت طرح پژوهشی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین نتایج طرح پژوهشی مشترک دکتر محمد خوران با شرکت ویژن کو با عنوان بررسی و شناسایی عوامل موثر بر عیوب تولید تیغه برف پاک کن و مشاوره جهت رفع نیاز فناورانه به مرحله تولید رسید
امضا تفاهم نامه فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج تفاهم نامه همکاری فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج در راستای گسترش ارتباط دانشگاه و صنعت و تاسیس مرکز مطالعات بین المللی انرژی منعقد گردید.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها