شنبه 16 اسفند 1399 ساعت 9:41 - تعداد بازدید : 1311 چاپ خبر
اخبار دانشگاه تقدیر از برگزیدگان جشنواره قرآنی مجتمع آموزش عالی اسفراین
در آئینی با حضور امام جمعه محترم شهرستان، مدیریت حوزه علمیه ولی عصر و مسئولین دانشگاه از برگزیدگان جشنواره قرآنی مجتمع آموزش عالی اسفراین تقدیر و قدردانی گردید
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین،به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی در آئینی با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدیان، امام جمعه محترم شهرستان، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم مدیریت حوزه علمیه ولی عصر (عج) و ریاست و مسئولین دانشگاه از برگزیدگان جشنواره قرآنی مجتمع آموزش عالی اسفراین تقدیر و قدردانی گردید
در ابتدای این مراسم معنوی آقای علی اصغر قلعه نوعی از قاریان برجسته شهرستان و داور بخش قرائت این مسابقات به تلاوت مجلسی قران کریم پرداخت و در ادامه گزارشی از برگزاری این جشنواره توسط مسئولین واحد فرهنگی دانشگاه ارائه گردید.
دکتر علی خرسند زاک ریاست محترم مجتمع نیز در سخنانی ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگوئی به میهمانان محترم ،پویائی و فعالیت حوزه ی فرهنگی و دانشجوئی و به ویژه تشکل های علمی،کانون های فرهنگی و دینی را یکی از اولویت های مهم کاری خود برشمرد.
ایشان در ادامه با بیان اینکه دانشگاه متعلق به احاد مردم جامعه می باشد،افزود:با روی باز از پیشنهادات و تجربیات بزرگان و دلسوزان شهرستان در جهت رشد و توسعه آموزش عالی استقبال می کنیم.
 حجت الاسلام و المسلمین محمدیان امام جمعه محترم شهرستان نیز در سخنانی، ضمن عرض تبریک انتصاب دکتر خرسند زاک و اظهار خوشحالی به جهت حضور در این برنامه قرآنی و با تقدیر از توجه به برنامه ها و فعالیتهای قرآنی در دانشگاه ،در خصوص چگونه زیستن انسان با توجه به دستورات قرآن کریم مطالبی را بیان نمود.
ایشان در سخنان خود با اشاره به این مهم که قرآن کریم پاسخگوی تمامی نیازهای انسان است،هدف گذاری اصلی جامعه اسلامی را نهادینه شدن اخلاق قرآنی دانست و تاکید کرد : با پیروی از سیره ائمه اطهار که مصداق عمل به آموزه های قران بوده اند میتوان به سمت یک جامعه مطلوب اسلامی حرکت کرد.
در پایان این مراسم از برگزیدگان جشنواره قرآنی مجتمع ،داوران و فعالین عرصه قرآن و عترت که در برگزاری هر چه بهتر این جشنواره با مدیریت فرهنگی و اجتماعی همکاری داشته اند با اهدا لوح سپاس و هدیه تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
شایان ذکر است نخستین جشنواره قرآنی مجتمع آموزش عالی اسفراین با شرکت دانشجویانی از سراسر کشور و در 4 بخش قرائت تحقیق،حفظ،قرائت ترتیل و معارف در ایام الله دهه مبارک فجر برگزار گردید.


 
 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #جشنواره_قرآنی #مجتمع_آموزش عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت اطلاعیه مدیریت آموزشی دانشگاه در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت
برگزاری همایش پیاده روی همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها همایش پیاده روی همکاران دانشگاه به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید
موفقیت طرح پژوهشی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین نتایج طرح پژوهشی مشترک دکتر محمد خوران با شرکت ویژن کو با عنوان بررسی و شناسایی عوامل موثر بر عیوب تولید تیغه برف پاک کن و مشاوره جهت رفع نیاز فناورانه به مرحله تولید رسید
امضا تفاهم نامه فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج تفاهم نامه همکاری فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج در راستای گسترش ارتباط دانشگاه و صنعت و تاسیس مرکز مطالعات بین المللی انرژی منعقد گردید.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها