یکشنبه 21 مهر 1398 ساعت 10:16 - تعداد بازدید : 5826 چاپ خبر
اخبار دانشگاه نحوه ثبت نام الكترونيكي و حضوري دانشجويان پذیرفته شده با سوابق تحصیلی سال 98
نحوه ثبت نام الكترونيكي و حضوري دانشجويان جديدالورود مقطع كاردانی و کارشناسي پذیرفته شده باسوابق تحصیلی سال 1398 مجتمع اموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
فلوچارت مراحل ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 99-98


ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان در مقاطع کاردانی و کارشناسی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین، بدینوسیله نحوه ثبت نام الكترونيكي و حضوري دانشجويان جديد الورود سال 98 به شرح ذيل اعلام می گردد :
 
در ضمن دانشجویان و خانواده های گرامی آنها، جهت هرگونه سوال میتوانند با شماره های زیر در تماس باشند :
 
    3  الی 37266531 - 058
 • امور مربوط به آموزش و ثبت نام حضوری و غیرحضوری : داخلی 238-221-222
 • امور مربوط به شهریه دانشجویان شبانه : 211 
 • امور مربوط به سراهای دانشجویی : 260 
 • امور مربوط به تغذیه و وام دانشجویان : 225 
 • امور مربوط به مرکز مشاوره : 235

ثبت نام غیرحضوری (الكترونيكی)

تاریخ ثبت نام الکترونیکی از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه مورخ  98/07/10 لغایت 98/07/12 از طریق پرتال پیش ثبت نام دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین به آدرس زیر مراجعه و نسبت به دریافت شماره دانشجویی و رمز عبور اقدام فرمایید.در این سامانه نام کاربری شماره داوطلبی و یا کدملی و رمز عبور کد ملی داوطلب می باشد.
 

http://puya.esfu.ir/educ/registration/index.php
 

 سپس با مراجعه به لینک زیر نسبت به ورود به سامانه دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام فرمایید. (نام کاربری : شماره دانشجویی دریافت شده  -  رمز عبور : کد ملی )
 

http://puya.esfu.ir/gateway/PuyaAuthenticate.php

 

جهت مشاهده آموزش ثبت نام غیرحضوری کلیک نمایید
 

1-مبلغ 40000 تومان (چهل هزار تومان) بابت هزینه کارت دانشجویی، بیمه، خدمات مشاوره، تربیت بدنی، فرهنگی و دانشجویی ویژه قبول شدگان دوره روزانه و مبلغ 75000 تومان (هفتاد و پنج هزار تومان) بابت هزینه کارت دانشجویی، بیمه، خدمات مشاوره، تربیت بدنی، فرهنگی و دانشجویی ویژه قبول شدگان نوبت دوم و همچنین مبلغ 300000 تومان (سیصد هزار تومان) به صورت علی الحساب شهریه ثابت قبول شدگان نوبت دوم می باشد.
تذکر مهم شماره 1: به هیچ وجه پرداخت به صورت رسید بانکی و دستگاه خودپرداز قابل قبول نمی باشد.

تذکر  مهم شماره 2: در پرداخت های مالی در صورت بروز اشتباه مبالغ بازگردانده نمی شود

 
 1. 2.  ثبت نام الکترونیکی کلیه پذیرفته شدگان الزامی است.
 2.  
3. در ثبت نام الکترونیکی لازم است تصویر تمامی مدارک ضروری (در فلوچارت بالا آمده است ) در سامانه ثبت نام الکترونیکی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین بارگذاری شود.


4. پذیرفته شدگان داراي برگه اعزام به خدمت نظام وظیفه موظف به بارگذاري تصویر اسکن شده این برگه در سامانه ثبت نام الکترونیکی می باشند و مشمولان مشغول به خدمت نامه ترخیص از خدمت را در هنگام ثبت نام حضوری به همراه خود داشته باشند.

5.دانشجویانی که موفق به دریافت گواهی پیش دانشگاهی خود نشده اند از انها تعهدی مبنی بر ارائه مدرک پیش دانشگاهی  به تاریخ 1398/06/31 گربته خواهد شد اگر فرد موفق به ارائه گواهی با تاریخ ذکر شده نشودحداکثر تا پایان آبان ماه سال تجصیلی 99-98 نشود علاوه بر انصراف از تحصیل ملزم به پرداخت هزینه 1500000 تومان (یک میلیون و پانصد هزار تومان) به دانشگاه می گردد.

ثبت نام حضوری

 • روز شنبه      98/07/13    ( رشته هاي مهندسی برق،مهندسی عمران و مهندسی متالوژی)؛
 • روز یکشنبه     98/07/14    ( رشته هاي مهندسي مکانیک و کاردانی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع )؛
 • روز دوشنبه  98/07/15( رشته هاي مهندسي کامپیوتر، علوم مهندسی و مهندسی ایمنی)؛

مدارک لازم برای پذیرش نهایی ثبت نام حضوری (کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته) 


 1.  
 2. الف: مدارک لازم برای  تحویل حضوری

 

**.هريك از پذيرفته‌شدگان (با اعمال نمره و سوابق تحصيلي و يا منحصراً سوابق تحصيلي ) مي‌بايست بر حسب مورد، مدارك لازم را براي ثبت‌نام در موسسه آموزش عالي قبولي تهيه و تحويل نمايد.

1*اصل مدرك يا گواهي موقت پايان دوره پيش دانشگاهي(دارای مهر وامضاء مدير مرکز پیش دانشگاهی)
2* اصل ‌مدرك ‌‌يا گواهي موقت ‌‌ديپلم ‌‌متوسطه‌‌نظام ‌جديد(دارای مهر وامضاء مدير دبيرستان)
3* اصل كارنامه تحصيلي ديپلم متوسطه نظام جديد (رياضي‌ فيزيك، علوم‌تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي) (دارای مهر وامضاء مدير دبيرستان)
4* اصل كارنامه تحصيلي پیش دانشگاهی(رياضي‌ فيزيك، علوم‌تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي) (دارای مهر وامضاء مدير مرکز پیش دانشگاهی)
5* كارمندان دولت اصل‌حكم‌مرخصي‌سالانه‌ياموافقت‌رسمي‌وبدون‌قيدوشرط (دارای مهر و امضاء سازمان متبوع )
6* اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات
7* اصل كارت ملي و تصویر پشت و رو
8* عكس‌تمام ‌رخ ‌4×3 تهيه‌ شده‌ در سال جاري 6 قطعه پشت نویسی شده
9* كليه‌پذيرفته‌شدگان(برادران) مدرك‌ ‌وضعيت ‌نظام ‌وظيفه با توجه ‌به ‌يكي از بند‌هاي مندرج در صفحه 36 دفترچه راهنماي ثبت‌نام و شركت در آزمون (دفترچه شماره يك) یا (تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت )


 

توجه: کلیه تصاویر مدارک در برگه A4 تهیه گردد.

 

ب: تکمیل فرم هاي ثبت نام


دانشجویان جدیدالورود  فرم های مربوط به خود را از فایل های زیر دریافت و تکمیل نمایید.

 1. تکمیل فرم مشخصات فردي پذیرفته شده در سامانه ثبت نام الکترونیکی(پس از رؤیت و تکمیل چاپ امضاء و در هنگام ثبت نام حضوري تحویل شود.)
 2. تکمیل فرم تعهدنامه آموزش رایگان و تعهدنامه وزارتی )براي دوره هاي روزانه((پس از رؤیت و تکمیل چاپ امضاء و در هنگام مراجعه حضوري تحویل شود).
 3. تکمیل فرم تعهدنامه ویژه دانشجویان شبانه- نوبت دوم- شهریه پرداز (دوره هاي مختلف) (پس از رؤیت و تکمیل چاپ امضاء و در هنگام ثبت نام حضوري تحویل شود).


 

 دانلود دستورالعمل ثبت نام از قبولين آزمون سراسري سال 1398

 


تذکرات مهم:

 

توضيح1  : با توجه به بخشنامه 221446/460 مورخ 18/10/91 رياست ‌محترم‌ مركز سنجش آموزش ‌و پرورش، كليه پذيرفته‌شدگان مي‌بايست به همراه تصويرگواهي پيش‌دانشگاهي خود به دفاترپستي محل سكونت خود مراجعه و درخواست تاييديه‌ي تحصيلي (ارزش تحصيلي ) از اداره آموزش‌و پرورش محل تحصيل خود را نمايند و رسيد پستي را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارايه نمايند. كليه پذيرفته شدگان حتما نام رشته و دانشكده محل تحصيل خود را بر روي پاكت ارسال تاييديه تحصيلي درج نمايند.

 

توضيح2 : دانشجويان‌ اخراجي‌ آموزشي‌ موضوع‌ ماده‌ 29 آيين‌نامه‌ آموزشي‌ و همچنين‌ دانشجويان‌ دوره‌ كارشناسي‌ كه‌ مدرك‌ معادل‌ كارداني‌ ( اعم از كارداني ‌عمومي‌) را اخذ نموده‌اند نيز مانند مقررات‌ مربوط به‌ دانشجويان‌ انصرافي‌ پس‌ از تسويه‌ حساب‌كامل‌ با مؤسسه‌ ذيربط و همچنين‌ اداره‌ كل ‌امور دانشجويان‌ داخل‌ و صندوق‌ رفاه‌ دانشجويان‌ وزارت‌ ذيربط و در صورت‌ نداشتن‌ مشكل‌ نظام‌ وظيفه‌ (براي‌ برادران‌) حق‌ ثبت‌نام‌ در رشته قبولي اعلام شده را دارا مي‌باشند و منحصراً مي‌توانند در رشته‌اي‌ غير از رشته‌ قبلي‌ خود پذيرفته‌ شوند. بديهي‌ است‌ اين دسته‌ از داوطلبان‌ مي‌توانند كليه‌ تعهدات‌ مربوط را پس‌ از اتمام‌ تحصيلات‌ خود به‌ صورت‌ يكجا به‌ انجام‌ برسانند.
 

توضیح3: ثبت‌نام آن دسته از پذيرفته شدگاني كه قبلاً با استفاده از امكانات دولتي ( هريك از رشته‌هاي تحصيلي تحت پوشش آموزش رايگان) تحصيلات خود را در رشته‌اي به اتمام رسانيده‌اند، در همان مقطع قبولي قبلي و در همان ‌دوره (روزانه) امكان‌پذير نمي‌باشد. اين قبيل از پذيرفته‌شدگان در صورت تمايل مجاز بوده‌اند براي دورة نوبت دوم (شبانه) در همان مقطع متقاضي شوندو يا درصورت قبولي در دورة روزانه، مي‌توانند با پرداخت شهريه همانند دانشجويان دورة نوبت دوم (شبانه)، در رشته مربوط ادامه تحصيل دهند.

 

توضیح4: داوطلبانيكه با استفاده از سهميه‌هاي بنياد شهيد و امور ايثارگران و ستاد كل نيروهاي مسلح پذيرفته ‌شده‌اند در زمان ثبت‌نام نيازي به ارائه تائيديه سهميه ثبت‌نامي از سوي ارگان ذيربط ندارند و ملاك تائيد سهميه آنان همان عنوان سهميه درج شده در فايل قبولي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي مي‌باشد.

توضیح 5-‌ داوطلباني كه هم در رديف پذيرفته‌شدگان رشته‌هاي تحصيلي با آزمون يكي از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي و هم در رديف پذيرفته‌شدگان رشته‌هاي پذيرش صرفاً با اعمال سوابق تحصيلي قرار گرفته‌اند توجه داشته باشند كه منحصراً مي‌توانند در يكي از كدرشته‌محلهاي قبولي ثبت‌نام نمايند و به عبارتي مجاز به ثبت‌نام در هر دو محل قبولي نمي‌باشند در غير اين صورت مطابق ضوابط با آنها رفتار خواهد شد. بديهي است ثبت‌نام در يكي از كدرشته محلها به منزله انصراف از كدرشته‌ي ديگر مي‌باشد.


توضیح 6-‌ كليه پذيرفته‌شدگان دوره روزانه خواه در رشته قبولي ثبت‌نام نمايند و يا ننمايند حتي با دادن انصراف قطعي از تحصيل مجاز به ثبت‌نام و شركت در آزمون سراسري سال 1399 به منظور انتخاب رشته‌هاي دوره روزانه نخواهند بود.


نکات حائز اهمیت در هنگام ثبت نام:

1. ثبت نام بصورت حضوري  از 08:00 صبح  الي 14:00؛

2.  از دانشجويان محترم خواهشمند است جهت ثبت نام حضوري فقط  در روز و ساعت تعيين شده مراجعه نمايند.

3.  دانشجويان محترم توجه فرمايند براي ثبت نام حضوري، انجام ثبت نام الكترونيكي الزامي است.

4. ثبت نام الكترونيكي دانشجويان از طريق سايت دانشگاه قسمت پرتال دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین قابل انجام مي باشد.

 
5. پذیرفته شدگان محترم موظف هستند پس از ثبت نام الکترونیکی در بازه زمانبندی مذکور(در قسمت زمانبندی ثبت نام الکترونیکی) جهت تحویل اصل مدرک از ساعت 08:00 لغایت 14:00 به مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین مراجعه نمایند.

6. عدم مراجعه به موقع پذیرفته شده در ایام ثبت نام به منزله انصراف از تحصیل محسوب می شود.

 
7. کلیه تصاویر مدارک در برگه A4 تهیه شود


8ـ حضور شخص پذيرفته شده پس از ثبت نام الکترونیکی در مرحله ثبت‌نام حضوری الزامي است و ثبت‌نام منحصراً در تاريخهاي اعلام شده توسط مجتمع و با ارائه مدارك كامل مندرج در اين اطلاعيه صورت مي‌پذيرد.

 

9ـ معدل‌ دیپلم و پیش دانشگاهی پذيرفته‌ شده‌ بايد با معدلي‌ كه‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام براي شركت در آزمون به‌ سازمان‌ اعلام‌ نموده‌، يكسان‌ باشد، بديهي است از ثبت‌نام آن دسته از داوطلباني كه داراي مغايرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرك آنان كمتر از معدل اعلام شده به اين سازمان باشد) جداً خودداري خواهد شد.

 

10- نظر به اينكه پذيرفته شدگاني كه داراي مغايرت معدل (معدل مندرج در مدرك تحصيلي آنان كمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ثبت نامي از طرف داوطلبان به اين سازمان باشد) مي‌باشند، صرفاً ثبت‌نام موقت بعمل آيد، لذا ضرورت دارد اين دسته از پذيرفته شدگان به دانشگاه محل قبولي خود مراجعه نموده و مدارك لازم مندرج در اين اطلاعيه را به دانشگاه ارائه نمايند داوطلباني كه داراي مغايرت معدل مي‌باشند مي‌بايست وضعيت نهايي خود را تا پايان مهرماه ماه از دانشگاه محل قبولي پيگيري نموده.

 

11ـ در هر مرحله‌ از آزمون (ثبت‌نام‌، پذيرش و يا هنگام‌ تحصيل‌)، چنانچه‌ مشخص‌ گردد كه‌ داوطلبي‌ حقايق‌ را كتمان‌ نموده‌ و يا اطلاعات غلطي ارائه و واجد شرايط نمي‌باشد، قبولي‌ وي‌ لغو و طبق‌ مقررات‌ با وي‌ رفتار خواهد شد.

 

*یادآوری مهم :دانشجوی گرامی با توجه به اینکه اداره آموزش از تحویل هر گونه مدرک به دانشجو در طی مدت تحصیل معذور است لذا توصیه می گردد دو نسخه کپی و فایل الکترونیکی مدارک اسکن شده را جهت نیاز در موارد ضرورت همراه خود داشته باشید.

 


 


 

 

انتخاب واحد کلیه دانشجویان جدیدالورود به صورت گروهی و توسط اداره آموزش مجتمع  و بدون نیاز به حضور دانشجو انجام خواهد شد.

تذکر: از کلیه پذیرفته شدگان گرامی تقاضا می شود از مراجعه حضوری به مجتمع قبل از تاریخ های اعلام شده خودداری فرمایند.

 
 1.  
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت اطلاعیه مدیریت آموزشی دانشگاه در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت
برگزاری همایش پیاده روی همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها همایش پیاده روی همکاران دانشگاه به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید
موفقیت طرح پژوهشی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین نتایج طرح پژوهشی مشترک دکتر محمد خوران با شرکت ویژن کو با عنوان بررسی و شناسایی عوامل موثر بر عیوب تولید تیغه برف پاک کن و مشاوره جهت رفع نیاز فناورانه به مرحله تولید رسید
امضا تفاهم نامه فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج تفاهم نامه همکاری فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج در راستای گسترش ارتباط دانشگاه و صنعت و تاسیس مرکز مطالعات بین المللی انرژی منعقد گردید.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها