دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 12:43 - تعداد بازدید : 1617 چاپ خبر
اخبار دانشگاه نشست صمیمانه سرپرست محترم مجتمع آموزش عالی اسفراین با همکاران بازنشسته
دکتر علی خرسند زاک در جلسه ای با جمعی از همکاران بازنشسته مجتمع از زحمات و تلاشهای آنان تقدیر و قدردانی نمود.
در نشستی با حضور دکتر علی خرسند زاک،سرپرست محترم مجتمع آموزش عالی اسفراین،اعضا هیات رئیسه و مدیران مجتمع از زحمات و تلاشهای صادقانه همکاران محترم بازنشسته مجتمع آموزش عالی اسفراین تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
در ابتدای این نشست دکتر خرسند زاک ضمن ابراز خرسندی از تجدید دیدار همکاران بازنشسته دانشگاه و تقدیر و قدردانی از زحمات آنها ، با اشاره به این مهم که منابع انسانی مهمترین سرمایه هر سازمان است افزود: حفظ کرامت و منزلت بازنشستگان و استفاده از تجارب ارزنده و مفید آنان از اولویت های کاری بنده در مجتمع آموزش عالی اسفراین خواهد بود.
ایشان در ادامه به بیان گزارشی از مهمترین اقدامات ، فعالیتها و برنامه های پیش و روی مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخته و افزودند :تلاش می کنیم تا با حمایت و همراهی مسئولین شهرستان و استان و تمامی عزیزانی که دل در گرو توسعه آموزش عالی شهرستان دارند در جهت ارتقا کمی و کیفی مجتمع آموزش عالی اسفراین قدم برداریم.
در ادامه نیز همکاران محترم ضمن ابراز خرسندی از حضور دوباره در مجتمع آموزش عالی اسفراین به بیان تجارت خود و دغدغه ها،نظرات و دیدگاه های خود در حوزه های مختلف کاری پرداخته و در جهت انجام هرگونه کمک در جهت رشد و توسعه آموزش عالی و ارتقا دانشگاه و حل مشکلات و موانع موجود اعلام آمادگی نمودند.
در پایان این جلسه نیز ضمن تاکید بر برگزاری مدون جلسات با اهدا لوح سپاس و هدیه توسط مسئولین دانشگاه از زحمات و تلاشهای همکاران بازنشسته تقدیر و قدردانی گردید‌.

 منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت اطلاعیه مدیریت آموزشی دانشگاه در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت
برگزاری همایش پیاده روی همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها همایش پیاده روی همکاران دانشگاه به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید
موفقیت طرح پژوهشی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین نتایج طرح پژوهشی مشترک دکتر محمد خوران با شرکت ویژن کو با عنوان بررسی و شناسایی عوامل موثر بر عیوب تولید تیغه برف پاک کن و مشاوره جهت رفع نیاز فناورانه به مرحله تولید رسید
امضا تفاهم نامه فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج تفاهم نامه همکاری فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج در راستای گسترش ارتباط دانشگاه و صنعت و تاسیس مرکز مطالعات بین المللی انرژی منعقد گردید.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها