چهار شنبه 26 تیر 1398 ساعت 15:32 - تعداد بازدید : 1667 چاپ خبر
اخبار دانشگاه دیدار و گفتگوی رئیس و مسئولین بانک انصار اسفراین با ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین
رئیس و مسئولین بانک انصار با حضور در مجتمع آموزش عالی اسفراین با ریاست و مسئولین مجتمع دیدار و گفتگو کردند.
رئیس و مسئولین بانک انصار اسفراین با حضور در مجتمع آموزش عالی اسفراین ضمن دیدار با ریاست و مدیران مجتمع از پروژه های عمرانی مجتمع بازدید کردند.
در این دیدار آقای سیاووشی ریاست محترم بانک انصاراسفراین ضمن قدردانی از تلاشهای مسئولین مجتمع در جهت رشد و توسعه ی آموزش عالی در شهرستان به بیان نکاتی در خصوص همکاری موثر دانشگاه و بانک در حوزه ی مالی و اعتباری پرداخت .
در ادامه دکتر مصطفی حیدری ریاست محترم دانشگاه عرض خیر مقدم به مجموعه بانک انصار گزارش جامعی از فعالیتهای دانشگاه از بدو تاسیس تاکنون در حوزه های آموزشی و پژوهشی،عمرانی و دانشجوئی ارائه نمود.
ایشان  با اشاره به عملکرد رو به رشد دانشگاه گفت: با توجه به نوپا بودن مجتمع و علی رغم محدودیتهای مالی این مجتمع  روند رو به رشد و قابل ملاحظه ای داشته است.
در پایان نیز مسئولین محترم بانک انصار ضمن بازدید از مجتمع و روند ساخت خوابگاه خیرساز دخترانه مجتمع در خصوص کمک به تکمیل و تجهیز آن قول مساعد دادند.

 
 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت اطلاعیه مدیریت آموزشی دانشگاه در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت
برگزاری همایش پیاده روی همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها همایش پیاده روی همکاران دانشگاه به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید
موفقیت طرح پژوهشی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین نتایج طرح پژوهشی مشترک دکتر محمد خوران با شرکت ویژن کو با عنوان بررسی و شناسایی عوامل موثر بر عیوب تولید تیغه برف پاک کن و مشاوره جهت رفع نیاز فناورانه به مرحله تولید رسید
امضا تفاهم نامه فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج تفاهم نامه همکاری فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج در راستای گسترش ارتباط دانشگاه و صنعت و تاسیس مرکز مطالعات بین المللی انرژی منعقد گردید.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها