سه شنبه 15 آذر 1401 ساعت 11:14 - تعداد بازدید : 550 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان
آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین، در آئینی با حضور دکتر سعادت طرقی معاونت دانشجوئی دانشگاه،مدیریت امور دانشجویی،رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه، ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و جمعی از همکاران دانشگاهی آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و ورزش و تقدیر از برگزیدگان مسابقات ورزشی دانشگاه برگزار گردید. در ابتدای این مراسم گزارشی از فعالیتها و برنامه های دانشگاه به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش توسط جناب آقای قربانی شیراز ریاست محترم اداره تربیت بدنی دانشگاه ارائه گردید.

در ادامه نیز از برگزیدگان مسابقات ورزشی و دست اندرکاران برگزاری آن به جهت همکاری در برگزاری مسابقات با اهدا لوح سپاس و هدیه تقدیر و قدردانی گردید.شایان ذکر است که مسابقات هفته تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی اسفراین به مدت یک هفته و با مشارکت 500 دانشجو و در رشته های تیرکمان، هفت سنگ مهارتی، فریزبی و دارت در بخش پسران و رشته های تیرکمان،طناب زنی، هفت سنگ مهارتی، فریزبی و دارت در بخش دختران برگزار گردید.

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #هفته_تربیت_بدنی #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

پیام تبریک سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت فرارسیدن ایام‌الله دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در جمع اعضای هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت سال ۱۴۰۱ انتخاب دکتر محمد خوران به عنوان عضو هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت سال 1401
برگزاری مسابقه عکاسی یلدای دانشجوئی مسابقه عکاسی با محوریت شب یلدا و سفره های یلدائی در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
کسب عنوان غرفه برتر توسط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در هفته پژوهش و فناوری انتخاب غرفه مجتمع آموزش عالی اسفراین به عنوان غرفه برتر در بین غرفه های مراکز رشد و نوآوری و واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها