شنبه 24 فروردین 1398 ساعت 14:23 - تعداد بازدید : 2769 چاپ خبر
اخبار دانشگاه اعلام حمایت جامعه دانشگاهی مجتمع آموزش عالی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
حضور ریاست،مدیران،کارکنان و اعضا هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در مقر فرماندهی سپاه شهرستان و دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت سپاه اسفراین در اعلام حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
همزمان با اقدام نابخردانه آمریکای جنایتکار در قرار دادن نام سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی و در واکنش به این اقدام ، ریاست،مدیران،کارکنان و اعضا هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور در مقر فرماندهی سپاه شهرستان،ضمن دیدار با فرمانده و مسئولین ناحیه مقاومت سپاه اسفراین از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام حمایت کردند.
در این دیدار دکتر مصطفی حیدری،ریاست مجتمع گزارشی از دستاوردهای علمی و پژوهشی این مجتمع بیان فرموده و عنوان کرد: با توجه به نوپا بودن مجتمع و علی رغم محدودیتهای مالی این مجتمع روند رو به رشد و قابل ملاحظه ای داشته است
ایشان در ادامه  با اشاره به اینکه این اقدام نشان دهنده ی اوج استیصال و درماندگی آمریکا و استکبار جهانی در مقابله با جمهوری اسلامی می باشد بر رسالت دانشگاهها در این جهاد علمی تاکید کردند و افزودند: تلاش همه ما بر این است تا ضمن پاسداری از آرمانهای نظام و انقلاب با تربیت نیروی انسانی جوان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی ضمن کاهش وابستگی کشور و رفع نیازهای داخلی پاسدار استقلال و تمامیت ارزی کشور باشیم.
در ادامه این دیدار جناب سرهنگ الهی راد فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان اسفراین ضمن عرض خیر مقدم و قدردانی از حضور ریاست و مسئولین مجتمع گفت: سپاه پاسداران متعلق به همه ی آحاد ملت است و در حقیقت شما با حضور در اینجا قدم به خانه ی خود گذاشته اید.
ایشان در ادامه با بیان اینکه این اقدام نابخردانه زمینه ساز انسجام و وحدت احاد ملت در مواجهه با دشمنان انقلاب و نظام گردید افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام میدارد تا آخرین قطره خون آماده جان فشانی در راه آرمانهای نظام و انقلاب است.
در پایان این نشست مسئولین حاضر به بحث و تبادل نظر در خصوص استفاده از ظرفیت علمی و پژوهشی دانشگاه و گسترش همکاری در حوزه های فی مابین پرداختند.

    
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

مشخصات و شرايط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت آزمون سراسری 1401 مشخصات و شرايط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت آزمون سراسری 1401 به شرح زیر می باشد.
موفقیت اعضا هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در اخذ گواهی ثبت اختراع ثبت اختراع وسیله شناسایی جدید مواد با عنوان " طراحی چیدمان آزمایشگاهی جهت کاهش طیف پس زمینه در طیف سنج پوزیترونی پهن شدگی دوپلری" توسط اعضای هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین
دیدار سرپرست دانشگاه با امام جمعه محترم شهرستان دکتر محمد حاتمی سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین با حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه محترم شهرستان دیدار کرد.
با حکم وزیر علوم،تحقیقات و فناوری سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین منصوب شد دکتر محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر "محمد حاتمی" را به عنوان "سرپرست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین" منصوب کرد.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها