سه شنبه 13 دی 1401 ساعت 13:0 - تعداد بازدید : 700 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری مسابقه عکاسی یلدای دانشجوئی
مسابقه عکاسی با محوریت شب یلدا و سفره های یلدائی در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی مجتمع آموزش عالی اسفراین و با همکاری واحد روابط عمومی مسابقه عکاسی یلدای دانشجوئی با موضوع شب یلدا و سفرهای یلدائی در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین برگزار گردید.این مسابقه که با استقبال و مشارکت خوب دانشجویان و ارسال بیش از 50 عکس از سفره های یلدا دانشجویان در محیط خوابگاه و منازل دانشجویان نیز همراه گردید در دو بخش مسابقه و جایزه ویژه از نگاه بازدیدکنندگان برگزار گردید و در پایان افراد برگزیده از سوی هیات داوران معرفی و با اهدا جوایزی از آنان تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

در پایین گوشه ای از تصاویر شرکت کنندگان در این مسابقه را خواهیم دید.منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #شب_یلدا #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

برگزاری آئین روز درختکاری در مجتمع آموزش عالی اسفراین آئین روز درختکاری با حضور شهردار محترم،رئیس شورای شهر و ریاست و مسئولین دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت.
انتصاب رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین طی حکمی از سوی دکتر محمد علی زلفی گل، وزیر علوم و تحقیقات و فناوری دکتر محمد حاتمی دانشیار مهندسی مکانیک به عنوان رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین منصوب شد.
ارتقاء علمی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در اولین جلسه هیات ممیزه مشترک دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خراسان شمالی، با ارتقاء دکتر مصطفی عابدی عضو هیات علمی گروه ریاضی مجتمع آموزش عالی اسفراین به مرتبه دانشیاری موافقت گردید.
موفقیت تیم تنیس روی میز دانشگاه در مسابقات ورزشی دانشگاه های منطقه 9 کشور کسب مقام سوم تیم تنیس روی میز مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در مسابقات تنیس روی میز دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشور


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها