چهار شنبه 20 شهریور 1398 ساعت 15:25 - تعداد بازدید : 1652 چاپ خبر
اخبار دانشگاه انتصاب مدیریت امور حقوقی مجتمع آموزش عالی اسفراین
طی حکمی از سوی ریاست محترم دانشگاه ، جناب آقای محمد رضا علی یاری به سمت”مدیریت امور حقوقی،قراردادها و پاسخگوئی به شکایات” مجتمع آموزش عالی اسفراین منصوب شد.
دکتر مصطفی حیدری ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در حکمی جناب آقای محمد رضا علی یاری را به عنوان ” مدیریت امور حقوقی، قراردادها و پاسخگوئی به شکایات” مجتمع آموزش عالی اسفراین منصوب کرد.

 
متن حکم بدین شرح است:

جناب آقای محمدرضا علی یاری:

 با سلام و احترام،
با عنایت به دانش ،تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان مدیریت امور حقوقی،قراردادها و پاسخگوئی به شکایات مجتمع آموزش عالی اسفراین از مورخ  1398/06/20 به مدت یکسال منصوب میشوید. امید است با اتکال به ایزد متعال و با بهره مندی از تمام امکانات و ظرفیت های موجود و خرد جمعی در جهت تحقق هر چه بیشتر آرمانها و اهداف عالی مجتمع با عنایت به شرح وظایف تقدیمی در پیوست، موفق و پیروز باشید .

 
                                                                                                               دکتر مصطفی حیدری
                                                                                                                         رئیس مجتمع آموزش عالی اسفراین


 


منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت اطلاعیه مدیریت آموزشی دانشگاه در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت
برگزاری همایش پیاده روی همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها همایش پیاده روی همکاران دانشگاه به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید
موفقیت طرح پژوهشی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین نتایج طرح پژوهشی مشترک دکتر محمد خوران با شرکت ویژن کو با عنوان بررسی و شناسایی عوامل موثر بر عیوب تولید تیغه برف پاک کن و مشاوره جهت رفع نیاز فناورانه به مرحله تولید رسید
امضا تفاهم نامه فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج تفاهم نامه همکاری فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج در راستای گسترش ارتباط دانشگاه و صنعت و تاسیس مرکز مطالعات بین المللی انرژی منعقد گردید.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها