چهار شنبه 4 اردیبهشت 1398 ساعت 13:36 - تعداد بازدید : 4478 چاپ خبر
اخبار دانشگاه بازدید دانش آموزی از مجتمع آموزش عالی اسفراین
به مناسبت هفته مشاغل،دانش آموزان دبیرستانهای شهرستان از مجتمع آموزش عالی اسفراین و امکانات،زیرساختها و دستاوردهای آن بازدید به عمل آوردند
دانش آموزان دانش آموزان دبیرستانهای متوسطه دکتر رحمانی،تیزهوشان فرزانگان،نمونه دولتی اندیشه،کمال تربیت و هنرستان بصیرت به مناسبت هفته مشاغل با حضور در مجتمع آموزش عالی اسفراین ضمن آشنایی با امکانات،زیرساختها و دستاوردهای آن،از مجتمع بازدید به عمل آوردند.
دکتر زهرا جمیلی شیروان مدیریت پژوهشی مجتمع آموزش عالی اسفراین با اشاره به اینکه در طی این مراسم 250 نفر از دانش آموزان مقاطع متوسطه اول با حضور در مجتمع از دانشکده ها،آزمایشگاه ها، کارگاه ها و بخش های مختلف بازدید نموده و از نزدیک در جریان فعالیت های پژوهشی،دستاوردها،اختراعات و توانمندیهای این دانشگاه قرار گرفتند تصریح کرد: در خلال این بازدید ها  توضیحاتی در خصوص آخرین وضعیت دانشگاه،رشته های موجود در آن و قابلیت های هر یک از رشته ها توسط مسئولین واعضا هیات علمی دانشگاه به دانش آموزان و ملاقات کنندگان ارائه گردید.
ایشان آشنایی دانش آموزان شهرستان با فضاهای آموزشی، پژوهشی و فرهنگی ،رشته های موجود در دانشگاه و قابلیت ها و توانمندیهای هر یک از رشته ها را از اهداف این بازدید ها دانست.
  

             

             


                          
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

مشخصات و شرايط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت آزمون سراسری 1401 مشخصات و شرايط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت آزمون سراسری 1401 به شرح زیر می باشد.
موفقیت اعضا هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در اخذ گواهی ثبت اختراع ثبت اختراع وسیله شناسایی جدید مواد با عنوان " طراحی چیدمان آزمایشگاهی جهت کاهش طیف پس زمینه در طیف سنج پوزیترونی پهن شدگی دوپلری" توسط اعضای هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین
دیدار سرپرست دانشگاه با امام جمعه محترم شهرستان دکتر محمد حاتمی سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین با حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه محترم شهرستان دیدار کرد.
با حکم وزیر علوم،تحقیقات و فناوری سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین منصوب شد دکتر محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر "محمد حاتمی" را به عنوان "سرپرست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین" منصوب کرد.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها