سه شنبه 7 خرداد 1398 ساعت 11:55 - تعداد بازدید : 2705 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری ویژه برنامه شبهای قدر در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین
به همت هیات فدائیان حضرت مهدی (عج) و با همکاری مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مراسم احیا و عزاداری شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین برگزار گردید.
دانشجویان و کارکنان دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین در شب شهادت حضرت علی علیه السلام علاوه بر سوگواری بمناسبت شهادت مولای متقیان، دعای جوشن کبیر را در جمعی معنوی قرائت کردند و از خداوند منان طلب آمرزش و مغفرت کردند.
این مراسم از ساعت 23:30 یکشنبه،دومین شب از شب های قدر ماه مبارک رمضان با قرائت قرآن و دعای جوشن کبیر توسط برادر مهدی محمودی و دیگر مداحان اهل بیت آغاز گردید.
در ادامه حجت السلام و المسلمین شرف خانی در خصوص فضیلت شبهای قدر و سیره امام علی (ع) به ایراد سخن پرداخته و دانشجویان را به پیروی از سیره و روش امامان معصوم ترغیب نمودند.
 ذکر مصیبت و قرآن به سر توسط کربلایی سجاد اتشیار و مداحی وسینه زنی توسط برادر سنجری و برزنونی از دیگر برنامه های دانشگاه در این مراسم معنوی بود.
در پایان برنامه ها نیز پذیرایی از دانشجویان و توزیع سحری انجام پذیرفت.

 
 

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #شب_قدر #دانشگاه_فنی_و_مهندسی_اسفراین

اخبار مرتبط

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت اطلاعیه مدیریت آموزشی دانشگاه در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت
برگزاری همایش پیاده روی همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها همایش پیاده روی همکاران دانشگاه به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید
موفقیت طرح پژوهشی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین نتایج طرح پژوهشی مشترک دکتر محمد خوران با شرکت ویژن کو با عنوان بررسی و شناسایی عوامل موثر بر عیوب تولید تیغه برف پاک کن و مشاوره جهت رفع نیاز فناورانه به مرحله تولید رسید
امضا تفاهم نامه فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج تفاهم نامه همکاری فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج در راستای گسترش ارتباط دانشگاه و صنعت و تاسیس مرکز مطالعات بین المللی انرژی منعقد گردید.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها